شرکت بین المللی پرچین شما را به میزبانی نور در اتاق کار شیشه ای   دعوت میکند.

تهران،میرداماد، میدان مادر، خیابان کوشا، خیابان ساسانی، پلاک9، واحد3، طبقه2
شرکت پر چین

نکات مهم در خرید پارتیشن دوجداره اداری ارزان پرچین - شرکت پارتیشن پرچین

نکات مهم در خرید پارتیشن دوجداره اداری

چرا پارتیشن دوجداره اداری پرچین؟!

امروزه یکی از نیازهای اساسی برای پرسنل در هر شرکت، داشتن محیط و فضایی آرام برای انجام دادن کارهاست. از این رو نصب پارتیشن دوجداره اداری می‌تواند کمک شایانی به فراهم کردن محیطی همراه با آرامش، کند.

پارتیشن دوجداره قابلیت نصب پرده کرکره ای را نیز دارد و همین امر سبب می‌شود تا حریم خصوصی کارکنان حفظ شود. همچنین در صورت وجود جلسات مهم می‌توان محیط امنی را به‌وجود آورد تا امکان شنود مکالمات به حداقل برسد.

چگونه می‌توان محیطی آرامش بخش همراه با حفظ حریم خصوصی برای کارمندان ایجاد کرد؟

شاید اولین گزینه‌ای که به ذهن برسد این باشد که با استفاده از دیوارهای گچی می‌توان فضا را تقسیم نمود؛ فکر بدی نیست اما اگر به هزینه های مربوط به آن و مدت زمان انجام این کار فکر کنید به احتمال زیاد عطای آن را به لغایش می‌بخشید!

گزینه بعد، خرید پارتیشن اداری دوجداره است. شاید این سوال برایتان ایجاد شود که: پارتیشن اداری چیست و چگونه می‌توان آن را سفارش داد؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید صفحه مربوط به پارتیشن دوجداره اداری را مطالعه نمایید و اطلاعات کاملی را کسب کنید.

 

اصلا چرا پارتیشن دوجداره؟ نصب این پارتیشن چگونه راندمان کاری را بالا می‌برد؟

پارتیشن ها به دو دسته کلی تک جداره و دوجداره تقسیم می‌شوند. از مزایای دوجداره می‌توان به عایق بودن این پارتیشن نسبت به صدا اشاره کرد که همین مورد، آرامش ذهنی را برای کارمندان فراهم می‌کند و درنتیجه افراد می‌توانند با تمرکز و سرعت بیشتر به انجام کارهایشان بپردازند.

حفظ حریم خصوصی

استفاده از پارتیشن برای تفکیک فضای داخلی ادارات، حریم امنی را برای کارمندان ایجاد می‌کند بصورتی که هنگام کار در معرض دید عموم قرار نمی‌گیرند و همین امر سبب افزایش تمرکز می‌شود.

وجود پارتیشن باعث می‌شود که اطلاعات موجود در مکالمات کارمندان، در معرض دید و شنود همگان نباشد. همچنین برای ایجاد فضایی مجزا برای جلسات، می‌توان از پارتیشن استفاده نمود.

نصب سریع، انعطاف پذیری بالا و جابه جایی آسان پارتیشن دوجداره اداری

پارتیشن های دوجداره انعطاف پذیری بالایی دارند و جابه جایی آن‌ها آسان و راحت است. همین امر سبب می‌شود تا هر زمان که از دکوراسیون اداری خود خسته شدید؛ بتوانید به راحتی و با کمترین هزینه ممکن، به محیط اداری خود تنوع ببخشید.

پارتیشن اداری چگونه می‌تواند باعث جذب مشتری شود؟

پارتیشن اداری دوجداره می‌تواند به بهترین نحو ممکن، فضای داخلی محیط کار را تفکیک بندی کند. با پارتیشن می‌توان یک محیط کاری زیبا هم برای پرسنل و هم برای ارباب رجوع فراهم کرد.

با نصب پارتیشن دوجداره، حس مدرن بودن به مشتری القا می‌شود و از آن جایی که پارتیشن، محیط را به چند قسمت تفکیک می‌کند؛ این امر باعث دسترسی راحت مشتریان و ارباب رجوع به قسمت های مختلف اداره می‌شود و رضایت آنان را به همراه دارد.

پارتیشن فضای متفاوتی را به محیط می‌دهد و می‌توان برای ارباب رجوع یک فضای اختصاصی را در نظر گرفت و از مبلمان اداری برای رفع خستگی آنان استفاده کرد. با این کار به مشتری حس راحتی و احترام القا می‌شود و خاطره‌ای خوش از تجربه حضور در شرکت شما در ذهن او می‌ماند و به نوعی تبلیغ برای کسب و کار شما حساب می‌شود.

چگونه از پرچین، پارتیشن دوجداره اداری خریداری کنیم؟

شرکت پرچین یکی از معدود شرکت هایی است که با تجربه بیست ساله اقدام به تولید و فروش انواع پارتیشن از جمله پارتیشن اداری دوجداره، می‌کند. 

این شرکت از متخصصان این زمینه بهره می‌گیرد از این رو می‌توانید با خیال راحت از پرچین خرید کنید… 

 

لوگوی پرچین
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال ارسال