شرکت بین المللی پرچین شما را به میزبانی نور در اتاق کار شیشه ای   دعوت میکند.

تهران،میرداماد، میدان مادر، خیابان کوشا، خیابان ساسانی، پلاک9، واحد3، طبقه2
شرکت پر چین

پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس

 

کاربرد پارتیشن فریم لس پرچین در دکوراسیون اداری 

افزایش کارایی:

پارتیشن فریم لس اداری در محل کار به طور قابل توجه ای به سامان دادن هزینه ها کمک می‌نماید. ادارات و موسسات مختلف بسته به نوع فعالیتشان به پارتیشن بندی اداری نیازمند هستند. پارتیشن فریم لس در انواع متنوع از جمله: پارتیشن فریملس شیشه ای برای اتاق کنفرانس، پارتیشن فریم لس تکجداره آکوستیک برای اتاق مدیریت، پارتیشن ام دی اف اداری برای اتاق پشتیبانی و سایر موارد عرضه می گردند. طراحی اداری اغلب بر اساس استاندارد مبلمان اداری و تجهیزات اداری صورت می پذیرد. 

 

مناسب فضاهای تیمی:

پارتیشن فریم لس شیشه ای به بهترین شکل کار گروهی را پشتیبانی می کند و چون پارتیشن فریم لس بیشتر از شیشه سکوریت تشکیل شده است؛ این امکان را به شما می دهد که به همه کارمندان در حین کار دید داشته باشید. پارتیشن فریم لس شیشه ای را می توان با سندبلاست راه مات یا مات کرد و لگوی شرکت را روی آن درج نمود. با این کار شما هویت یک سازمان را نمایان می کنید.

در پارتیشن فریملس، از تنوع بسیاری برخوردار است و به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی خرید خود را انجام دهید و با تم رنگ شرکت فضایی کلاسیک، زیبا و کاربردی داشته باشید.

 

کاهش هزینه ها:

شرکت پارتیشن پرچین  توانسته با طراحی پارتیشن فریم لس تکجداره شیشه ای هزینه ای که شما برای آکوستیک بودن صدا می‌بایست متحمل می‌شدید را با اجرای پارتیشن تکجداره شیشه ای آکوستیک، به اندازه قابل توجهی کاهش دهد. 

انواع پارتیشن فریم لس پرچین

در شرکت پرچین، پارتیشن فریم لس شیشه ای به صورت تکجداره و دوجداره با شیشه یکپارچه به ضخامت 10میل یا 12میل می باشدکه دارای حداقل حجم فریم بوده و فاقد هر گونه پروفیل عمودی در فواصل جام های شیشه می باشد. به عبارت دیگر در پارتیشن فریم لس، فریم ها فقط دور محل هایی قرار می گیرد که به کف، سقف و دیوار متصل می شود و دور درب ها یا قسمت میانی پارتیشن فریم لس شیشه ای از هیچ فریمی استفاده نمی گردد.

پارتیشن فریم لس تکجداره 

 

در ساخت پارتیشن فریم لس تکجداره از یک لایه شیشه سکوریت 10میل و فریم آلومینیومی استفاده شده که به صورت قاب که دور شیشه سکوریت می چرخد و به عنوان نگه دارنده پارتیشن فریم لس تک جداره می باشد؛ و به سادگی نصب گردیده و امکان ایجاد فضایی روشن و کلاسیک را در کوتاهترین زمان ممکن میسر می سازد. پارتیشن فریم لس تکجداره از نظر عایق بندی صدا می تواند 30 تا 32 دسی بل افت صدا را فراهم سازد.

پارتیشن فریملس

پارتیشن فریم لس دوجداره

 

در ساخت پارتیشن فریم لس دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت 8، 6، یا 4 میل و فریم آلومینیومی استفاده شده که عایق بسیار قوی صدا تا 50 دسی بل می باشد.

بنابراین پارتیشن فریم لس دوجداره برای مکان هایی که دارای سر و صدای زیاد باشد و برای کارفرما حریم صدا اهمیت زیادی داشته باشد پیشنهاد می شود. پارتیشن دوجداره علاوه بر آکوستیک صدا بودن از انتقال دما و حرارت و سرما جلوگیری می کند لذا برای مناطقی که هزینه انرژی بالاست، انتخاب مناسبی است.

مزایای پارتیشن فریم لس شیشه ای

  • پارتیشن فریم لس ، بدون ایجاد محدودیت در دید، فضا را تقسیم می کند.

  • دسترسی به نور طبیعی

  • ایجاد شفافیت در فضا

  • افزایش حریم شخصی 

  • انعطاف پذیر در طراحی 
  •  
  • سبکی
  •  
  • مقاوم در برابر لکه و آلودگی

پارتیشن اداری فریم لس به راحتی می تواند نور طبیعی را از خود عبور دهد و به فضای کاری شما حداکثر انعطاف پذیری را ببخشد، همچنین از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است. پارتیشن شیشه ای فریم لس می تواند تکجداره یا دوجداره باشدو  برای فریم پارتیشن اداری فریم لس نیز می توان  به منظور زیبایی بیشتر از فریم چوبی استفاده نمود.

معمولا پارتیشن شیشه ای فریم لس در قسمت مدیریت و کنفراس مورد استفاده قرار می گیرد؛ و به دلیل ایجاد محیطی یکدست و باز بودن زاویه دید، بسیار مورد توجه دفاتر کار و اداره ها است.

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس، شیشه آن است. پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس از شیشه و یراق آلات مخصوص ساخته می‌شود و به نسبت انواع دیگر پارتیشن زیباتر است. گذشته از آن پارتیشن اداری فریم لس قیمت مناسب‌تری هم دارد. زیرا در آن بیشتر از شیشه استفاده می شود که نسبت به فلز ارزان‌تر است.

 

طراحان شرکت پارتیشن اداری پرچین مطابق با سلیقه شما و با بروزترین متریال های دنیا، پارتیشن فریم لس شیشه ای اداری را در کمترین زمان در دفاتر اداری شما طراحی و اجرا می‌کنند.

هدف اصلی شرکت پارتیشن پرچین ایجاد فضایی با پارتیشن بندی اداری، پارتیشن فریملس تکجداره شیشه ای، پارتیشن تکجداره و دوجداره برای بهبود  بخشیدن به محل کار است و اینکه شما را از دقدقه های بی سرسامانی در شرکت رها کند.

نمونه کارهای پارتیشن فریم لس پرچین

قیمت پارتیشن فریم لس

 قیمت  پارتیشن فریم لس به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله:

متراژ شیشه سکوریت

نوع طرح سند بلاست اجرا شده روی شیشه

پارتیشن اداری

جنس پروفیل 

طرح اجرایی پارتیشن

 

اگر به دنبال خرید پارتیشن شیشه ای فریم لس با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما با ارائه توضیحات کامل شما را در خرید پارتیشن مورد نظر، راهنمایی خواهند کرد.

شرکت پرچین تولید کننده انواع پارتیشن شیشه ای اداری، با کادر حرفه ای در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه محیطی زیبا، منظم مملو از آرامش را به شما هدیه می کند.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)