شرکت بین المللی پرچین شما را به میزبانی نور در اتاق کار شیشه ای   دعوت میکند.

تهران،میرداماد، میدان مادر، خیابان کوشا، خیابان ساسانی، پلاک9، واحد3، طبقه2
شرکت پر چین

 

پارتیشن شیشه ای با شیشه مات

 

 

پارتیشن شیشه ای با شیشه مات

 

پارتیشن شیشه ای با شیشه مات یکی از انواع پارتیشن می باشد، که با شیشه های مقاوم سکوریت چهار تا بیست میلیمتر که بر روی آنها فرایند مات کردن انجام شده است، ساخته می شوند.

این پارتیشن ها ضمن حفظ روشنایی محیط مانع دید مناسبی جهت حفظ حریم شخصی محسوب می شوند. پارتیشن شیشه ای در بیشتر مکان ها و محیط ها اداری به کار برده می شوند.

و برای ایجاد محیط های خصوصی که نیاز به دیده شدن ندارند. بسیار مناسب و کاربردی هستند. بسیاری از ادارات، هتل ها، رستوران ها، دفتر های کار، منزل های مسکونی و… از این نوع پارتیشن ها استفاده می کنند. زیرا هم نصب و راه اندازی آنها آسان است و هم به لحاظ اقتصادی به سود مصرف کننده می باشد.

و در مقایسه با دیوار های ثابت بسیار کم هزینه تر می باشند. پارتیشن با شیشه مات دارای مزیت های زیادی برای مصرف کننده است به عنوان نمونه:

این پارتیشن ها دارای تنوع و زیبایی متنوعی هستند. که محیط را زیبا و شیک جلوه می دهند.

این پارتیشن ها از ضخامت کافی برخوردار بوده و عایق مناسبی برای گرما، سرما و صدا محسوب می شود.

پارتیشن اداری از مقاومت کافی در مقابل  ضربه و فشار برخوردارندو…………

 

پارتیشن شیشه ای با شیشه مات به صورت تکجداره و دوجداره

 

پارتیشن شیشه ای مات
پارتیشن شیشه ای مات

 

پارتیشن شیشه ای با شیشه مات به دو صورت تکجداره و دوجداره قابل طراحی سفارش، نصب و استفاده است. در شرایطی که عایق بودن و امنیت صدا از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد، از پارتیشن دو جداره استفاده می کنند.

امکان اجرای این پارتیشن ها در ارتفاع های مختلف و به صورت کوتاه، متوسط و تا سقف وجود دارد. که بسته به نیاز و سلیقه ی مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن با شیشه مات می تواند، به صورت ثابت و متحرک ساخته شود.

در صورتی که نیازی به جابجایی نباشد، استفاده از پارتیشن ثابت و ایستاده توصیه می شود. و در شرایطی که محیط مورد استفاده قابل تغییر و یا موقتی باشد، پارتیشن های متحرک گزینه ی مناسبی هستند.

 

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)