شرکت بین المللی پرچین شما را به میزبانی نور در اتاق کار شیشه ای   دعوت میکند.

تهران،میرداماد، میدان مادر، خیابان کوشا، خیابان ساسانی، پلاک9، واحد3، طبقه2
شرکت پر چین

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری پرچین

اگر به دنبال تغییر معماری اداری دفتر خود هستید و می خواهید فضای جدیدی ایجاد کنید؛ استفاده از پارتیشن های متنوع می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد. پارتیشن اداری نقش بسزایی در طراحی اداری دفاتر به عنوان افزونه ای برای ایجاد معماری مدرن ایفا می کند. پارتیشن بندی اداری همچنین می تواند نیازهای متنوعی را برآورده سازد. به عنوان نمونه با استفاده از آن می توان راهی ایده آل برای تقسیم فضای داخل دفتر به شکلی کاملا انعطاف پذیر، زیبا و کم هزینه ارائه کرد.

فواید پارتیشن بندی اداری

صرفه جویی در هزینه ها

در مقایسه با ساخت دیوار در فضای کار، پارتیشن اداری ارزان است. همچنین به راحتی می توان پارتیشن اداری را جا به جا کرد، اما دیوار را نه. اگر تصمیم دارید در آینده دفتر خود را جابجا کرده و یا گسترش دهید، استفاده از پارتیشن اداری به دفعات از ساخت دیوار آسان تر و کم هزینه تر خواهد بود. به علاوه استفاده از پارتیشن اداری مدرن باعث صرفه جویی در انرژی نیز می گردد. زیرا نور و گرما را از خود عبور داده و نیازی به صرف انرژی مضاعف ندارد.

صرفه جویی در هزینه ها
انعطلف پذیری پارتیشن اداری

 

 

انعطاف پذیری بالا

اگر در آینده تصمیم به تغییر و یا گسترش کسب و کار خود دارید، حتما پارتیشن اداری مدرن را مورد بررسی قرار دهید.  پارتیشن ها در معماری اداری میزان بیشتری از انعطاف پذیری را ارائه داده و می توانند با جابجایی و تغییر مبلمان اداری مانند صندلی های اداری و میزهای بزرگ، تطبیق پیدا کنند.

 

ظاهر جذاب

داشتن محیط کاری جذاب و مدرن یکی از عوامل موثر در افزایش بهره وری و عملکرد کارکنان می باشد. با استفاده از پارتیشن های مدرن، می توانید طراحی واحد اداری خود را به شکلی مدرن تغییر دهید

ةاهر جذاب پارتیشن اداری
حریم شخصی با پارتیشن اداری

افزایش حریم شخصی و کاهش سر و صدا

پارتیشن اداری حتی اگر یک صفحه کامل هم نباشد، تاثیر قابل توجی بر کاهش سر و صدای محیط و در نتیجه افزایش تمرکز کارمندان دارد. همچنین باعث حفظ حریم شخصی آن ها نیز می گردد. 

پارتیشن اداری

کارایی پارتیشن اداری پرچین

فضای اداری که با پارتیشن اداری طراحی شده باشد می‌بایست عملکرهای مختلفی را برآورده سازد. فضای اداری داخلی نه تنها باید برای کارمندان ایجاد حس آرامش کند، بلکه باید محیط را نیز کابردی‌تر سازد. شما با پارتیشن بندی اداری مناسب می توانید هویت شرکت خود را نمایان کنید. استفاده درست از پارتیشن اداری می‌تواند به برندسازی نیز کمک کند.

فضایی که با پارتیشن اداری طرحبندی شده باشد در ذهن ثبت می شود و حس اعتماد را نیز افزایش خواهد داد. به طور کلی استفاده از پارتیشن اداری یکی از عملکردهای مناسب برای طراحی داخلی اداری است.

شرکت پارتیشن اداری پرچین با تولید انبوه پارتیشن شیشه ای اداری، پارتیشن اداری ام دی اف، پارتیشن تکجداره اداری، پارتیشن اداری دوجداره، پارتیشن چوبی، پارتیشن فریملس و تولید شیشه سکوریت انتخاب را برای شما آسان کرده و با طراحی دفتر کارتتن، فضایی کاربردی به شما می بخشد.

شرکت طراحی پارتیشن اداری پرچین با همکاری کارشناسان و مهندسین و طراحان فنی توانسته است متریال مصرفی خود را در زمینه پارتیشن اداری کنند و کارخانه تولید شیشه سکوریت خود را ارتقا داده و خود را با بروز ترین جداسازی محیط اداری تتبیق دهد.

 

امروزه تغییر کاربری مجدد ساختمانهای اصیل وبزرگ تقریبا رایج شده است. چرا که در این فضاهای بزرگ می‌توان با بهره ‌گیری از پارتیشن اداری مناسب، کاربردهای بیشتری ایجاد کرد. اجرای پارتیشن اداری یک ایده جدید برای دفتر کار است که نه تنها ظاهر دفتر را بهبود می بخشد، بلکه شیوه کار کردن پرسنل، سبک مدیریت، استفاده از فن آوری اطلاعات یک سازمان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

 

قیمت پارتیشن اداری پرچین

شرکت پارتیشن اداری پرچین کارشناسان فروش را در خدمت شما کارفرمایان عزیز گذاشته است که پاسخگوی سوالات شما در مورد لیست قیمت پارتیشن شیشه ای اداری، پارتیشن اداری آلومینیومی، پارتیشن فریملس، پارتیشن ام دی اف و شیشه سکوریت و دیگر محصولات شرکت باشند.

  • رضایت کاربران
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.67 (3 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)