شرکت بین المللی پرچین شما را به میزبانی نور در اتاق کار شیشه ای   دعوت میکند.

تهران،میرداماد، میدان مادر، خیابان کوشا، خیابان ساسانی، پلاک9، واحد3، طبقه2
شرکت پر چین

پارتیشن شیشه ای اداری- پارتیشن شیشه ای تکجداره پرچین 02122914104

پارتیشن شیشه ای اداری شرکت پرچین

 

 

پارتیشن شیشه ای اداری پرچین تولید کننده شیشه و پارتیشن اداری در سطح کشور است. شرکت پرچین اهمیت زیادی برای کیفیت متریال مصرفی در اجرا پروژه های خود داردو تمام متریال در پارتیشن شیشه ای اداری، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن چوبی، پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن تکجداره، پارتیشن دوجداره تولید خود شرکت میباشد و شما برای خریدبا تولید کننده بدون واسطه همکاری میکنید. پارتیشن اداری پرچین شرکتی ثبت شده میباشد که پایبند به مقررات و استاندارد های ملی است.

پارتیشن شیشه ای اداری پرچین
پارتیشن شیشه ای اداری پرچین

پارتیشن شیشه ای اداری چیست؟

پارتیشن شیشه ای از نوع پارتیشن با ظرافت زیبا وبا قطر کم است این محصول از شیشه سکوریت10 میل به همراه فریم آلومینیومی و استیل تولید میشود و دربهای آن بدون فریم یا با فریم است و گاهی به صورت ریلی میباشد.

پارتیشن شیشه ای را گاه تا نیمه و گاه تا ارتفاع اجرا میکنندلازم به ذکر است که بدانید پارتیشن تا نیمه صزفا جهت جداسازی است و در جلوگیری از صدا هیچ نقشی ندارد ولی پارتیشن که تا ارتفاع سقف به کار رودباعث عایق شدن فضا در برابر صدا میشود.

پارتیشن شیشه ای اداری معمولا برای تقسیم بندی محیط فلت استفاده میکنند و برای جلوگیری از کنترل دید بر روی آن از طرحهای مختلف سندبلاس و استیکر استفاده میشود.

 

اجرای انواع شیشه در پارتیشن های شیشه ای

شیشه های تک جداره از متداول ترین نوع شیشه های مورد استفاده برای ساخت پارتیشن های شیشه ای میاشند.

شکل اولیه شیشه تک جداره از شیشه جام است.

پارتیشنهایی که از شیشه های تک جداره استفاده کرده اند برای مقاصد خاص طراحی شده اند که البته نیازی به داشتن رعایت امنیت بالایی نداشته اند.

نوع شیشه استفاده شده در این نوع پارتیشن شیشه ای میتواند شیشه  رنگی نیز باشد.

 

شیشه های دوجداره به علت ضخامت بیشتر در مواردی استفاده میشوند که خطر شکست وجود دارد.

نکات مهم در انتخاب پارتیشن اداری

 

مهمترین وجه میان انواع مختلف فضاهای اداری، ابعاد وهمین طور میزان احتیاج به کابرد دفتر اداری است . بنا براین باید در انتخاب پارتیشن بندی اداری دقت کرد که برای چه محیطی و دونبال چه کاربردی برای مکان اداری خود هستین، اگر به دونبال فضایی هستین که کارمندان خود را در حین کار تما شا کنید پارتیشن شیشه ای اداری بهترین گزینه میباشد.

پارتیشن شیشه ای اداری هم فضای زیادی را اشغال نمی کند هم نور را به فضای شما انعکاس میدهد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (11 رای)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.