شرکت بین المللی پرچین شما را به میزبانی نور در اتاق کار شیشه ای   دعوت میکند.

تهران،میرداماد، میدان مادر، خیابان کوشا، خیابان ساسانی، پلاک9، واحد3، طبقه2
شرکت پر چین

انواع شیشه در پارتیشن شیشه ای پرچین 02122914103

انواع شیشه در پارتیشن شیشه ای

انواع شیشه مورد استفاده در پارتیشن های شیشه ای چیست؟

تقسیم بندی شیشه ها در موارد استفاده و نحوه تولید آن به دسته های مختلف کاربردی تقسیم پذیر است.

نوع شیشه استفاده شده در پارتیشن شیشه ای ، متراژ شیشه سکوریت و سند پلاست ، لوگویی که روی شیشه طراحی شده و یراق آلات و نوع فریمی که در پارتیشن استفاده میشوند همه از  عواملی تاثیر گذار بر پارتیشن های شیشه ای هستند.

نیاز به تغییر دلیل عمده ایجاد پارتیشن بندی

در دنیای امروز تغییر اجتناب ناپذیر است ، ایجاد فضای مناسب درمحیط کار برای بهبود حال کارکنان بسیار خردمندانه تر از روش های دیگر که بسیار زمان بر و پر هزینه خواهند بود میباشد.لذا پارتیشن های شیشه ای بهترین انتخاب خواهد بود.

اتاق های شیشه ای اداری

اتاق های شیشه ای را میتوان کاربردی و متنوع و مدرن طراحی کرد . شیشه های متفاوتی مانند شیشه رنگی ، سکوریت ، لمینت ، راه راه و رنگی در زیباتر ساختن پارتیشنهای شیشه ای کاربرد دارند.

………..

فواید پارتیشن شیشه ای چیست؟

پارتیشن های شیشه ای نه تنها راه حلی ایده آل برای تبدیل فضای کاری به محیطی منظم با دسترسی بالا و ایجاد فضاهایی شخصی و خصوصی ارائه میدهند ، بلکه دارای خصوصیات و ویژگی های دیگری چون ، انعطاف پذیری در محیط ، زیبا و مدرن ،قابلیت انتقال بوده  که با هزینه ای مناسب ، دفاتر کاری را بازسازی و اتاق هایی با کاربرد های متفاوت ایجاد میکنند.

از محبوب ترین نوع پارتیشنبندی برای دفاتر کاری ، پارتیشن شیشه ای است که در دو مدل تک جداره و دو جداره ، که به اشکال  فریم دار و فریم لس (بدون قاب)  با سطوح عملکرد متفاوت طراحی و تولید میشوند.

…….

…….

…….

  • انواع شیشه
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (2 رای)

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.